תכנית עמיתי ברונפמן מחפשת בני ובנות נוער יוצאי דופן בכיתה י"א | פנים

תכנית עמיתי ברונפמן מחפשת בני ובנות נוער יוצאי דופן בכיתה י"א

אנחנו שמחים להודיע שההרשמה לתכנית עמיתי ברונפמן, מחזור 2019, נפתחה!

כמי שמכירים ומכירות את התכנית שלנו - נשמח לעזרתכם באיתור בני ובנות נוער מתאימים, תלמידי כיתה י"א ובהפצת המידע  למחנכים, רכזי נוער, שותפים ועוד. 

מה אנחנו מחפשים? 
בני ובנות נוער מרקע חברתי שונה זה מזה, הניחנים במעוףבאישיות רחבהבסקרנות אינטקלטואלית וביכולות חברתיות גבוהות והאוהבים אתגרים. אנו מחפשים מועמדות ומועמדים בעלי בגרות פנימית, הצמאים למפגש מעמיק וליציאה למסע מרתק. הם אינם בהכרח בעלי התשובות ה"נכונות", אלא שואלי השאלות המעניינות.
איך תוכלו לעזור? 
- שתפו את פוסט הגיוסים שלנו בפייסבוק. אם תרצו להוסיף כמה מילים משלכם\ן על התכנית ומדוע כדאי להשתתף בה, השיתוף יהיה אפקטיבי במיוחד. 
- רוצים לקבל את כל המידע בהודעת וואטסאפ שתוכלו להעביר בקלות? השיבו למייל זה עם מספר הטלפון שלכם\ן
- העבירו את המייל הזה לכל מי שעשוי להתעניין בתכנית או להפנות אליה מועדים ומועמדות מתאימים. תוכלו להעביר את החלק התחתון של המייל , המיועד למועמדים פוטנציאלים וכולל גם סרטון. 

לפרטים נוספים והרשמה לתכנית הכנסו לאתר שלנו. 

נעריך מאוד את שיתוף הפעולה והעזרה שלכם, ונשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה.

תודה, 
דפנה יזרעאל, מנהלת עמיתי ברונפמן בישראל 
וקהילת עמיתי ברונפמן

 

אנחנו מזמינים תלמידי ותלמידות י"א  לצאת למסע של פעם בחיים. לפגוש דמויות מובילות בחברה הישראלית, להעמיק, לשאול שאלות, להיחשף לטקסטים מרתקים להכיר את עצמם ועוד 19 בני נוער מכל רחבי הארץ.

מה כוללת התכנית?
שבעה סמינרים בישראל, הכוללים מסע אישי וקבוצתי, מפגשים מרתקים ברחבי הארץ עם מנהיגים חברתיים, אנשי תרבות ורוח, לימוד מעמיק ועיסוק בנושאי זהות יהודית ישראלית. עוד על הסמינרים .
סמינר בן שבועיים בארה"ב - מפגשים עם סופרים, הוגים, מנהיגי קהילות, וסיור באתרים מעניינים, מפגש עם עמיתי התכנית האמריקנית. עוד על סמינר ארה"ב
בתום התכנית מצטרפים העמיתים לקהילת הבוגרים שלנו, המונה למעלה מ-1200 איש ואישה, בישראל ובארה"ב. עוד על קהילת הבוגרים 
 

לאתר התכנית ולהגשת מועמדות 

לסרטון 

ארגון: 
עמיתי ברונפמן
תאריך: 
09.10.2018

הארגונים שלנו